Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Cka mendoni per Veprimin e Ferki Shales...

100% 100% 
[ 16 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 16

albmuslim Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Jul 26, 2007 3:28 pmSp3ciale nė Forumin Rinia Islame

Ilahi e re nga Ferki Shala me titull

"Jetimi"


Vellezer e motra kam nderin ta postoj per ju nje ilahi te re ne
gjuhen shqipe..nga ish kengtari i grupit TNT Ferki Shala i cili para
do kohe e braktisi muziken dhe iu bashkangjit fese islame...all-llahu e
shperbleft me xhenetul firdevs per ket veper...(bani edhe ju dua
vellezer)...


Vllazni

dhe motra pėr ta shkarku kėtė Ilahi sė pari ju duhet qė ti

pėrgjigjeni temės..e mė pas linku gjithmon gjindet nė fillim te temės

(klikoni mbi linkun qė shihen me ngjyr tė zezė)Kliko tash pėrmbi emrin e Ilahis


Download link:

Allahu ju shpėrbleft dhe e lusim allahun qė tė kemi dobi nga kjo qė e ndėgjojmė.

Mos na harroni nė lutjet tuaja


Ue selamun alejkum Ue rahmetullahu Ue berekatuhu..

3xtr3m-jubaEdituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Sep 19, 2007 12:44 pm, edituar 4 herė gjithsej

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga haveri prej Thu Aug 02, 2007 8:18 pm

All-llahu ju gzovt
avatar
haveri
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 9
Age : 45
Registration date : 08/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga bislim prej Sun Aug 05, 2007 2:13 pm

Allahu ju shperbleft
avatar
bislim
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 25
Age : 33
Registration date : 08/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.albanianhub.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga nisi-enis prej Sun Aug 12, 2007 7:36 pm

allahi te shperblevte valla
avatar
nisi-enis
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 4
Age : 25
Registration date : 11/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniaislame.4umer.com/profile.forum?mode=register&agr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon Aug 13, 2007 11:20 am

Amin dhe juve inshalla gjithve na shperblenn me Xhenetul Firdevs

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga ASADULLAH prej Sat Aug 18, 2007 11:39 pm

kujt ja deshiron ALLAHU AZA WAXHEL te miren ja dhuron kuptimin e fes
avatar
ASADULLAH

Male Numri i postimeve : 36
Age : 34
Registration date : 16/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga ebu sufjan prej Wed Sep 12, 2007 9:09 pm

selam alejkum vllezer dhe motra a ka mundesi me ma spjegu se qush mi ba dowlond ilahit apo liqerata allahu ju shperbleft
avatar
ebu sufjan
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 1
Age : 32
Registration date : 08/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Sep 13, 2007 12:02 pm

ebu sufjan shkruajti:selam alejkum vllezer dhe motra a ka mundesi me ma spjegu se qush mi ba dowlond ilahit apo liqerata allahu ju shperbleft

Eselamun alejkum ela i dashur ebu sufjan..se pari ndjej knaqsi qe tua uroj muajin e shenjt te ramazanit ..e lusim all-llahu s.v.t.a qe te na pranoj lutjetjet e tona te sinqerta te na pranoj pendimin dhe e te dalim nga ky muaj i bekuar te paster si kur na ka lind nena..

Vella i nderuar ebu sufjan mesa e pash une je kycur tash ne forum edhe pse ka koh qe jeni regjistruar por sidoqoft prej ateher kemi postuar shum material(siq po e shifni edhe ju vete) dhe per ti shkarkuar keto ligjerata apo ilahi juve duhet qe ti pergjigjeni temes d.m.th linku gjithmon gjindet i mshefur prandaj per ta pare linkun juve duhet ti pergjigjeni temes, ne fund te faqes gjendet nje kuti ku shkruan POST REPLY dhe juve aty duhet te shkruani nje comment dhe me pas SEND,pastaj linku gjithmon gjindet ne fillim te temes...dhe kjo eshte e tera..

Me rrespekt staffi i rinis islame

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga mujjahedin prej Fri Sep 14, 2007 3:48 pm

kua bre qaj link per me marr ilahin o wllazni
avatar
mujjahedin
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 6
Age : 30
Registration date : 14/09/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga Salahadin prej Sun Sep 16, 2007 3:40 pm

ALLAHU ju shpebleft vella me te mirat e botes poashtu me te mirt e Ahiretit
avatar
Salahadin
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 44
Age : 38
Registration date : 18/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga andi prej Mon Sep 17, 2007 2:29 pm

Allahu te shperbleft me te mirat e kesaj bote dhe te mirat e Ahiretit
avatar
andi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 17
Age : 39
Registration date : 14/09/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga qendrimi prej Mon Sep 17, 2007 7:35 pm

All-llahu ju shperbleft
avatar
qendrimi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 22
Age : 28
Registration date : 24/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga ASADULLAH prej Wed Sep 19, 2007 11:53 pm

Assalamu alejkum
avatar
ASADULLAH

Male Numri i postimeve : 36
Age : 34
Registration date : 16/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga mujjahedin prej Sun Sep 23, 2007 7:17 pm

linku i ilahis nuk ben postojeedhe nihere linkun
avatar
mujjahedin
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 6
Age : 30
Registration date : 14/09/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon Sep 24, 2007 12:15 pm

mujjahedin shkruajti:linku i ilahis nuk ben postojeedhe nihere linkun
Ue selamun Alejkum Ue Rahmetullahu Ue Berekatuhu

Vella mujahedin linku eshte shum ne rregull por juve duhet te pritni diku 45 seconda e pastaj me posht ju paraqitet butoni DOWNLOAD FILE..pastaj klikoni aty dhe ju hapet nje tjeter cod i siguris..e pershkruani ate numer qe gjindet ne foto dhe klikoni DOWNLOAD PAGE e me pas ju hapet fili qe dohet downloaduar dhe ne fund klikoni CLICK HERE TO DOWNLOAD FILE ..

Na vjen keq per ate se ndoshta eshte pak sa i komplikuar por ky sherbim eshte i ri dhe per neve qe uploadojm eshte me i mir per arsye se me shpejt i uploadojm filet,shpresojm se ne ardhmen do te postojm edhe nje tutorial se si te download nga turboupload...

Shpresoj se kesh i qarte....Ue selamun Alejkum Ue Rahmetullahu Ue Berekatuhu

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim islami

Mesazh nga jasmini prej Tue Oct 09, 2007 11:09 pm

allahu ju shperbleft vllezer
avatar
jasmini
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim s/a

Mesazh nga qendrim prej Wed Oct 24, 2007 1:44 pm

s/a
avatar
qendrim
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga qendrim prej Fri Oct 26, 2007 12:56 pm

s/a
avatar
qendrim
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Numri i postimeve : 19
Age : 29
Registration date : 26/10/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim All-llahu ju shpėrbleft pėr mundin dhe sabrin

Mesazh nga Ai_Kacanikasi prej Wed Nov 14, 2007 5:53 am

All-llahu ju shpėrbleft pėr mundin dhe sabrin

Ai_Kacanikasi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Numri i postimeve : 3
Age : 33
Registration date : 13/11/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga kosova prej Fri Nov 23, 2007 6:04 pm

Allahu ju shperbleft
avatar
kosova
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga Kosova19 prej Fri Nov 23, 2007 11:40 pm

ALLAHU ju shpebleft vella me te mirat e botes poashtu me te mirt e Ahiretit

Kosova19

Numri i postimeve : 15
Age : 38
Registration date : 23/11/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Wed Nov 28, 2007 10:29 pm

ALLAHU ju shpebleft vella me te mirat e botes poashtu me te mirt e Ahiretit


Amin vella i nderuar edhe juve insha All-llah

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga selamu a prej Sat Dec 08, 2007 9:13 am

falimderit per postimet
avatar
selamu a
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim ilahi jetimi

Mesazh nga fergio prej Sun Dec 30, 2007 11:17 pm

Allahu ju meshiroft per pune qe jeni duke bere.
avatar
fergio
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Ilahi e re nga Ferki Shala-Jetimi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi