C*U*N*A*M*I --- me shum fakte ...

Shko poshtė

albmuslim C*U*N*A*M*I --- me shum fakte ...

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Thu Jul 19, 2007 8:25 pm

Es-Selamu AlejkumFalenderimi i takon Allahut
subhanehu ue teala Zotit fuqi plot, salatet dhe selamet qofshin mbi te
dėrguarin e tij Muhamedin alejhi selam dhe mbi famijlen e tij dhe mbi
shkokėt e tij dhe mbi pasuesit e tij deri ne diten e kiametit.Kemi
rastin qe tiu prezantojm ne thirrja.4umer.com Videon e cila ka qen prej
projekteve te Nenhijeneshpates.net por pasi qe faqja nuk po punon e
shofim te arsyeshme qe te i paraqesim ata filma edhe ketu inshallah...Filmi apo Video titullohet :

Cunami

(Ndoshta
shumica edhe e keni shikuar ket video pasi qe Cd-ja eshte shitur edhe
ne trege te ndryshem ... Ketu gjindet vetem nje pjes e atij Projekti e
jo komplet video-ja)

(31.8MB)


Ose ketu
Mos na Harroni nga lutjet e Juaja te Sinqerta

Selamu Alejkum

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi