Virus i rrezikshėm..

Shko poshtė

albmuslim Virus i rrezikshėm..

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Tue May 29, 2007 1:40 pm

VIRUSI ME I KEQ DERI ME SOT - NJOFTIM NGA albmuslim


Ju lutem bejani te ditur kete lajm te gjithe miqve dhe te njohurve tuaj !!!


Nje virus i ri sapo eshte zbuluar dhe eshte klasifikuar nga Microsoft
si me i rrezikshmi. Virusi u zbulua dje mbasdite nga McAfee dhe akoma
nuk eshte krijuar nje vaksine ndaj tij. Ky virus thjeshtesisht
shkaterron Sektorin Zero te hardiskut tuaj, ku jane te ruajtura
informacionet virtuale per mirefunksionimin e tij.


Ky virus vepron ne kete menyre: E dergon veten automatikisht ne te gjithe listen e miqve tuaj me titullin "A Card for You".
Sapo kjo karte e supozuar virtuale hapet kompjuteri juaj ngrin,
bllokohet, keshtu qe perdoruesi detyrohet ti beje nje restart
kompjuterit.


Ne momentin qe shtypen butonat ctrl+alt+del ose butoni reset,
virusi shkaterron Sektorin Zero, dhe shkaterron keshtu ne menyre te
parikthyeshme hardiskun tuaj. Dje per pak ore virusi shkaktoi panik ne
New York, sipas lajmeve ne CNN. Ky njoftim rreziku u leshua nga nje
nenpunes i Microsoftit.


Pra mos hapni asnje email me subjektin: "A Virtual Card for You." Sapo ta merrni kete email pa e hapur, FSHIJENI ATE!! Edhe pse mund ta njihni personin qe jua dergon!!!

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi