Lexoni rregullat pėr download..

Shko poshtė

albmuslim Lexoni rregullat pėr download..

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Tue May 29, 2007 11:35 am


Pranoni pėrshėndetjen mė tė ėmbėl islame
Ess-sselamu Alejkum ve-rahmetullahu ve-berekatuhu...

Vėllezėr dhe motra kemi nderin tju prezentojm material mė aktual...por besojse nuk do tė jet e mjaftueshme pėr atė edhe ju ftojmė qė dhe ju tė postoni...


Lexoni rregullat pėr download..

Texti i Mshehur
Vizitor te Dashur,duhet qė tė pėrgjigjeni apo "Pėr kėtė Temė Falemdero Autorin" pėr tė mundur tė shifni Linkin,

Pasi qė tė pėrgjigjeni Linki gjindet Gjithmon nė Fillim tė Temės,
Ju lutem Linkat vazhdoni ti vendosni me tutje nė hide Text [ HIDE ] Link [/HIDE] dhe me Falemderime


E lusim all-llahun ( subanehu ve'teala ) qė tė kemi dobi nga kėto tema...

All-llahu ju shpėrbleft pėr mundin dhe sabrin qė keni..
Ess-sselamu Alejkum ve-rahmetullahu ve-berekatuhu..
.

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim d

Mesazh nga ylvi prej Fri Oct 10, 2008 8:15 pm

selam alejkum me ndihmoni te regjistrohem ne kete forum
avatar
ylvi
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi