Allahu dėnon amerikėn

Shko poshtė

albmuslim Allahu dėnon amerikėn

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Tue Jun 12, 2007 2:20 pm

E s-Selamu AlejkumFalenderimi i takon Allahut subhanehu ue teala
Zotit fuqi plot, salatet dhe selamet qofshin mbi te dėrguarin e tij
Muhamedin alejhi selam dhe mbi famijlen e tij dhe mbi shkokėt e tij dhe
mbi pasuesit e tij deri ne diten e kiametit.
Kemi
rastin qe tiu prezantojm ne albmuslim.4umer.com Videon e cila ka qen prej
projekteve te Nenhijeneshpates.net por pasi qe faqja nuk po punon e
shofim te arsyeshme qe te i paraqesim ata filma edhe ketu inshallah...


Filmi apo Video titullohet :Allahu dėnon amerikėn(mb 28.)


Ose kėtu(mb 7.76)
[/url]

Ose kėtu
[/url]

(mb 3.16)


Ose kėtu
[/url]

Mos i harroni Vllezerit e juaj nga lutjet e juaja..Selamu Alejkum

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Allahu dėnon amerikėn

Mesazh nga xhaxhi prej Wed Aug 01, 2007 3:19 pm

sel
avatar
xhaxhi
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 8
Age : 47
Registration date : 12/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi