::..Abortimi..::

Shko poshtė

albmuslim ::..Abortimi..::

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Wed Jun 06, 2007 8:15 pmNjė tem shum e qėlluar ..ka tė bėj me realitetin dhe modėn e botės moderne..ABORTIMIN...Ja disa fakte tė kurani se cka thot zoti pėr kėtė mode dhe sa ėshtė denimi i saj nė kėtė dhe nė botėn e amshueshme..


_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi