::;;Leximi i kurani..::

Shko poshtė

albmuslim ::;;Leximi i kurani..::

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Wed Jun 06, 2007 8:07 pmLeximi i kuranit ne ramazan...nje permledhje me cka na shpjegon se sa kemi sevape per leximin e kurani por ne si musliman e lexojm dhe e dim se kemi sevape por SA pakica e dim...e per kete ky punim na jep do sqarime me te hollsishme ....all-llahu ju shperbleft per sabrin qe keni


_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi