Kujdes...Vjedhja nė botėn moderne...

Shko poshtė

albmuslim Kujdes...Vjedhja nė botėn moderne...

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Wed Jun 06, 2007 7:46 pmKėtu ėshė njė punim se si po kryhen vjedhjen e kredit kartave ne shtetet e perendimit ...merreni shiqojeni dhe mesoni qe mos te jeni ju gjah i ujkut..


_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 34
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim vjedhja e kredit kartave

Mesazh nga lulushja prej Tue Oct 09, 2007 5:03 pm

Supr3m-Juba shkruajti:

Kėtu ėshė njė punim se si po kryhen vjedhjen e kredit kartave ne shtetet e perendimit ...merreni shiqojeni dhe mesoni qe mos te jeni ju gjah i ujkut..

[b]
avatar
lulushja
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Numri i postimeve : 22
Age : 37
Registration date : 01/10/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim te

Mesazh nga usa prej Sun Feb 08, 2009 12:38 am

thanks
avatar
usa
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Kujdes...Vjedhja nė botėn moderne...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi