KUJDES nga VIrusi me i ri qe pritet te Pushtoj me miliona PC

Shko poshtė

albmuslim KUJDES nga VIrusi me i ri qe pritet te Pushtoj me miliona PC

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Tue Jun 05, 2007 7:09 pm

JU LUTEM, PERCILLENI KETE PARALAJMERIM TE SHOKET E JUAJ, FAMILJA DHE TE PERSONAT QE KONTAKTONI:


Ju duhet te jeni ne dijeni gjate diteve vijuese:

Te mos e hapni asnje porosi me fajllin e bashkangjitur te quajtur
"Invitation" pa dallim se kush ja ka derguar, eshte virus qe hap Olimpic
Torch i cili "djeg" te tere hard diskun C te kompjuterit tuaj. Ky virus do
te pranohet nga dikush qe ka e-mail adresen tuaj ne listen kontaktuese te
saj/tij, kjo eshte pse ju duhet ta dergoni kete e-mail te te gjithe personat
qe ju kontaktoni. Eshte me mire te pranoni kete porosi 25 here se sa te te
pranoni virusin dhe ta hapni.
Nese ju pranoni e-mail-in e quajtur "invitation", mendime (ide) te
derguar nga shoket , mos t'i hapni dhe ta mbyllni kompjuterin
menjehere.
Ky eshte virusi me i keq, i njohur nga CNN, eshte klasifikuar nga Microsoft
i virusi me destruktiv ndonjehere.
Ky virus eshte zbuluar dje nga McAfee, Symantec dhe ende nuk ka ndonje
mendim per zgjidhjen e tij.
Ky virus thjeshte shkaterron Zero Sector-in te Hard Disc-ut, ku informatat
vitale mbahen.

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi