Lexoni rregullat pėr download..

Shko poshtė

albmuslim Lexoni rregullat pėr download..

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon May 28, 2007 8:08 pm


Pranoni pėrshėndetjen mė tė ėmbėl islame
Ess-sselamu Alejkum ve-rahmetullahu ve-berekatuhu...

Vėllezėr dhe
motra kemi nderin tju prezentojm material mė aktual...por besojse nuk
do tė jet e mjaftueshme pėr atė edhe ju ftojmė qė dhe ju tė postoni...

Vėllezėr
dhe motra kemi nderin tju prezentojm disa libra tė
frytshėm...por para se ti shkarkoni kėto libra ju lajmėrojm se pėr
hapjen e kėtyre librave duheni ta posedoni Acrobat Reader...po pėr fat nėse nuk e posedoni neve ju mundėsojm qė ta shkarkoni versionin mė tė ri Acrobat Reader 8.0 ne dhomen SHKARKO PROGRAME...


Lexoni rregullat pėr download..

Texti i Mshehur
Vizitor te Dashur,duhet qė tė pėrgjigjeni apo "Pėr kėtė Temė Falemdero Autorin" pėr tė mundur tė shifni Linkin,

Pasi qė tė pėrgjigjeni Linki gjindet Gjithmon nė Fillim tė Temės,
Ju lutem Linkat vazhdoni ti vendosni me tutje nė hide Text [ HIDE ] Link [/HIDE] dhe me Falemderime


E lusim all-llahun ( subanehu ve'teala ) qė tė kemi dobi nga kėto tema...

All-llahu ju shpėrbleft pėr mundin dhe sabrin qė keni..
Ess-sselamu Alejkum ve-rahmetullahu ve-berekatuhu..
._________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim skam

Mesazh nga adinqka prej Sat Aug 09, 2008 9:42 am

spo di qka me ju than
avatar
adinqka
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim ho me lale

Mesazh nga gnito prej Thu Nov 25, 2010 8:24 pm

hape regjistrimin me lal
avatar
gnito
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Lexoni rregullat pėr download..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi