Foto galeria!!!

Shko poshtė

albmuslim Foto galeria!!!

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon May 28, 2007 7:09 pm

Mirė se vini nė web faqen e Rinis Islame..


Ju faleminderit vizitor i nderuar qė ke zgjedhur pėr ta vizituar faqen tonė. Ne ju jemi mirėnjohės atyre qė e vizitojnė web faqen tonė, pėr kėtė arsye ne jemi duke u munduar qė sa mė shumė ti mbledhim forcat tona (pėr kundėr angazhimit tonė tė madh nė fushat tjera), dhe juve vizitorė tė ju shfaqim njė material shumė profesional dhe interesant nė lėmit e ndryshme shkencore dhe shoqėrore tė cilat pa dyshim se do tė ju nevojiten nė jetėn e pėrditshme. Kėshtu qė edhe nga ana juaj presim njė bashkėpunim shumė tė ngushtė dhe intensiv, duke na shkruar nė adresėn tonė elektronike extrem-juba@hotmail.com, pėr sugjerimet, vėrejtjet, kėshillat apo pėr tė na dėrguar ndonjė material i cili ėshtė i mirė dhe ja vlen tė shfaqet nė web faqen tonė. Ju pra mos ngurroni por na shkruani dhe idetė apo punimet tuaja shfaqeni nė internet pėr mes faqes sonė.

Antarė tė nderuar ne postuam disa foto...po s'besoj se janė tė mjaftueshme por prap shpresojmė nė tė ardhmen qė ta kemi mė tė pasur kėtė dhomė...

Por mos harroni se mundeni edhe ju te postoni foto...

Njėashtu mund edhe tė bėni kėrkesa pėr foto nga stafi i faqės..

Zoti ju shpėrbleft pėr kontributin tuaj....


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Aug 13, 2007 12:50 pm, edituar 1 herė gjithsej

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Foto galeria!!!

Mesazh nga jasiri prej Thu Aug 09, 2007 1:08 am

all.llahu ju shperbleft
avatar
jasiri
::.. Fillestar/e i R.I ..::
::.. Fillestar/e i R.I ..::

Male Numri i postimeve : 14
Age : 50
Registration date : 01/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Foto galeria!!!

Mesazh nga ASADULLAH prej Mon Aug 20, 2007 8:15 pm

I DERGUARI I ALLAHUT SALLALLAHU ALEJHI WE SELEM KA THAN: HIXHRA ASHT ME U LARGU PREJ MEKATIT
avatar
ASADULLAH

Male Numri i postimeve : 36
Age : 34
Registration date : 16/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Foto galeria!!!

Mesazh nga ASADULLAH prej Mon Aug 20, 2007 8:17 pm

KU JAN ATO FOTO ALLAHU JU SHPERBLEFT
avatar
ASADULLAH

Male Numri i postimeve : 36
Age : 34
Registration date : 16/08/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.riniaislame.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Foto galeria!!!

Mesazh nga ..:: Tuuba7.com ::.. prej Mon Aug 20, 2007 8:28 pm

Eselamun alejkum vella sadullah

Vella sadullah fotot i ke ne krye te faqes ne butonin Gallery

ose per me shum KLIKO KETU Allahu ju shperbleft vella

_________________
Geschwindigkeit
avatar
..:: Tuuba7.com ::..
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.
.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Male Numri i postimeve : 683
Age : 35
Registration date : 15/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://tuuba7.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

albmuslim Re: Foto galeria!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi